ما را دنبال کنید:

کرج سرما

تعمیر , سرویس و نصب کولر گازی در کرج

خانه نمایندگی کولر گازی اجنرال در کرج

نمایندگی کولر گازی اجنرال در کرج

سرویس و تعمیر کولر گازی ogeneral در کرج – قیمت کولر گازی اجنرال در کرج و استان البرز-خرید و فروش و تعمیر در نمایندگی اسپلیت کرج -نصب آموزش و راه اندازی کولر گازی- فروش و خرید کولر گازی GENERAL در کرج ، نمایندگی‌رسمی تعمیرات و فروش قطعات فروشگاه کولرگازی و ایر کاندیشن Air Condition و ac | سرویس و تعمیر کولرگازی اجنرال

  • نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش و فروش کولر های گازی اجنرال ogeneralدر کرج با ارائه کد نمایندگی فروش اینورتر
  • کارت گارانتی معتبر و نصب و آموزش و راه اندازی و تجهیزات جانبی (فروش قطعات کولر گازی اجنرال در کرج)
  • لوله کشی و تاسیسات کولرهای گازی خریداری شده
  • تعمیر و سرویس سالیانه یا موردی کولر خرید اری شده
  • ارسال لیست قیمت محصولات برودتی و کولرهای گازی اجنرال برای شما
  • نمایندگی‌مجاز ، اصلی و مرکزی کولر گازی اجنرال در کرج و استان البرز

چرا کرج سرما را انتخاب می کنیم؟

کرج سرما با سابقه طولانی نزدیک به 40 سال در زمینه سیستم های تهویه هوا و برودتی فعالیت می نماید . این مجموعه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش کلیه برندهای معتبر داخلی و خارجی ( ال جی ، سامسونگ ، تراست ، اجنرال ، مدیا ، گری ، تی سی ال )  را نیز دارد. همچنین تیم تعمیر و نگهداری کرج سرما با بهترین و مجرب ترین نیروی متخصص سال هاست که مشتریان سازمانی ، شرکتی و خانگی را از هر گونه دغدغه خرابی بی نیاز نموده است.

نمایندگی رسمی

کرج سرما تنها مرکز مجاز نمایندگی فروش ، خدمات پس از فروش و تعمیر کولر گازی اجنرال‌در کرج با کد نمایندگی می باشد. کلیه محصولات در فروشگاه کولر گازی کرج سرما دارای خدمات پس از فروش معتبر و گارانتی مکتوب و رسمی نمایندگی با استانداردهای مربوطه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه خرید انواع کولر گازی، تعمیر، سرویس و دیگر خدمات کرج سرما، لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید :

تماس مستقیم