نیاز به مشاوره دارید؟    09123615263

فروش چیلر و مینی چیلر 

خرید ، فروش ، تعمیر و نصب چیلر و مینی چیلر در کرج ،  نصب و فروش مینی چیلر در کرج . سرویس و تعمیر مینی‌چیلر و چیلر سرمایشی ، چیلر صنعتی. سیستم سرمایش چیلر در کرج │ قطعات چیلر ، تعمیرکار و تعمیرگاه چیلر در کرج.

نصب چیلر و مینی‌ چیلر برای :

کرج سرما در زمینه نصب و تعمیر انواع مینی‌ چیلر ساخت ایران و یا چیلرهای خارجی در سطح کرج و استان البرز آماده خدمات رسانی سریع می باشد. کلیه قطعات استفاده شده اصل و فاکتور ارائه شده بر مبنای قیمت های نمایندگی بوده و شامل گارانتی و ضمانت خدمات پس از فروش می باشد. در زمینه فروش چیلر نیز با توجه به نیاز به بازدید کارشناسان ما از محل ، پس از برآورد قیمت و زمان تحویل ، کلیه موارد بصورت کتبی به اطلاع کارفرمای محترم خواهد رسید. مشاوره رایگان برای مراکز صنعتی ، سردخانه ها و سایر مراکزی که نیاز به اطلاعات دقیق جهت فروش ، سرویس و تعمیر چیلر و مینی چیلر دارند.

چرا کرج سرما را انتخاب می کنیم؟

کرج سرما با سابقه طولانی نزدیک به 40 سال در زمینه سیستم های تهویه هوا و برودتی فعالیت می نماید . این مجموعه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش کلیه برندهای معتبر داخلی و خارجی ( ال جی ، سامسونگ ، تراست ، اجنرال ، مدیا ، گری ، تی سی ال )  را نیز دارد. همچنین تیم تعمیر و نگهداری کرج سرما با بهترین و مجرب ترین نیروی متخصص سال هاست که مشتریان سازمانی ، شرکتی و خانگی را از هر گونه دغدغه خرابی بی نیاز نموده است.

نمایندگی رسمی

کرج سرما تنها مرکز مجاز نمایندگی فروش ، خدمات پس از فروش و تعمیر کولر گازی‌مدیادر کرج با کد نمایندگی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه خرید انواع کولر گازی، تعمیر، سرویس و دیگر خدمات کرج سرما، لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید :