نیاز به مشاوره دارید؟    09123615263

کولر گازی سامسونگ در کرج : شرکت سامسونگ (SAMSUNG) با هدف بهبود زندگی مردم در سراسر جهان، حفظ منابع و تولید محصولات دوستدار محیط زیست، از بزرگ ترین و شناخته شده ترین برندهای تولید کننده کولرگازی و اسپلیت در جهان می باشد.

کولر گازی سامسونگ در کرج از نظر موقعیت نصب به صورت ایستاده ، پرتابل ، پنجره ای و دیواری و در سایز و ظرفیت های متفاوت تولید می شوند و هر کدام از این کولر گازی ها با توجه به نوع کاربری خاص انتخاب می شود همچنین به دلیل تنوع در مدل و ظرفیت بدون محدودیت میتوان در فضاهای مختلف از این سیستم ها بهره مند شد. کولر گازی ایستاده برای مکان های بزرگ، سالن ها و مساجد، کولر گازی دیواری سامسونگ در فضاهای مسکونی و اداری، همچنین در مکان هایی که امکان نصب کولر گازی دو تیکه وجود ندارد از کولر گازی پنجره ای و پرتابل استفاده می شود.

نمایندگی کولرگازی سامسونگ در کرج | سرویس و تعمیر کولرگازی SAMSUNG در کرج | قیمت فروش کولر گازی سامسونگ در کرج و استان البرز | خرید و فروش | سرویس و تعمیر در نمایندگی اسپلیت کرج | نصب آموزش و راه اندازی کولر گازی | فروش و خرید کولر گازی SAMSUNG در کرج | نمایندگی رسمی تعمیرات و فروش قطعات فروشگاه کولر گازی و ایر کاندیشن Air Condition و ac

فروش کولر های گازی سامسونگ SAMSUNG در کرج با ارائه کد نمایندگی فروش اینورتر
نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش و
کارت گارانتی معتبر
نصب ، آموزش و راه اندازی
فروش قطعات کولرگازی سامسونگ در کرج
لوله کشی و تاسیسات کولرهای گازی خریداری شده
تعمیر و سرویس سالیانه یا موردی
ارسال لیست قیمت محصولات برودتی و کولرهای گازی سامسونگ برای شما
نمایندگی مجاز ، اصلی و مرکزی کولرگازی سامسونگ در کرج و استان البرز

کلیه محصولات در فروشگاه کولرگازی کرج سرما دارای خدمات پس از فروش معتبر و گارانتی مکتوب و رسمی نمایندگی با استانداردهای مربوطه می باشد.

کرج سرما با سابقه طولانی نزدیک به 40 سال در زمینه سیستم های تهویه هوا و برودتی فعالیت می نماید . این مجموعه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش کلیه برندهای معتبر داخلی و خارجی ( ال جی ، سامسونگ ، تراست ، اجنرال ، مدیا ، گری ، تی سی ال )  را نیز دارد. همچنین تیم تعمیر و نگهداری کرج سرما با بهترین و مجرب ترین نیروی متخصص سال هاست که مشتریان سازمانی ، شرکتی و خانگی را از هر گونه دغدغه خرابی بی نیاز نموده است.

علاوه بر تخصص نمایندگی های مجاز تعمیرات کولر گازی سامسونگ در کرج تمامی قطعات و تجهیزات اورجینال و اصل را طبق قانون می بایست به مشتریان عرضه نمایند. نکته قابل توجه آن که خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج توسط نمایندگی های سامسونگ می بایست به صورت تضمینی به عمل برسد.بدین معنی که چنانچه تعمیر کار مستقیما از نمایندگی کولر گازی سامسونگ در کرج به محل سکونت شما اعزام شود و اقدام به تعمیر کولر گازیتان کند و پس از چند روز دوباره همان مشکل به سراغتان بیاید،نمایندگی تعمیرات اسپلیت سامسونگ موظف است تعمیرکار را مجددا به محل سکونتتان اعزام نماید.

نمایندگی رسمی

کرج سرما تنها مرکز مجاز نمایندگی فروش ، خدمات پس از فروش و تعمیر کولرگازی ‌سامسونگ در کرج با کد نمایندگی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه خرید انواع کولرگازی ، تعمیر، سرویس و دیگر خدمات کرج سرما، لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید :