نیاز به مشاوره دارید؟    09123615263

نمایندگی فروش انواع کولر گازی اجنرال همچنین تعمیر و سرویس با مجرب ترین نیروی متخصص در کرج

نمایندگی فروش و نصب کولر گازی اجنرال و جنرال مکس , قیمت کولر گازی اجنرال در کرج و استان البرز-خرید و فروش و تعمیر در نمایندگی اسپلیت کرج -نصب کولر گازی اجنرال – فروش و خرید کولر گازی GENERAL در کرج ، نمایندگی‌ کولر گازی احنرال در کرج

نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش و فروش کولر های گازی اجنرال ogeneral در کرج با ارائه کد نمایندگی فروش اینورتر
کارت گارانتی معتبر و نصب و آموزش و راه اندازی و تجهیزات جانبی (فروش قطعات کولر گازی اجنرال در کرج)
لوله کشی و تاسیسات کولرهای گازی خریداری شده
تعمیر و سرویس سالیانه یا موردی کولر خرید اری شده
ارسال لیست قیمت محصولات برودتی و کولرهای گازی اجنرال برای شما
نمایندگی‌مجاز ، اصلی و مرکزی کولر گازی اجنرال در کرج و استان البرز

راه های تشخیص کولر گازی جنرال اصلی : اولین و بزرگترین توصیه ما به شما این است که کولر گازی جنرال را از مراکز فروش کولر گازی جنرال معتبر و قابل اطمینان تهیه کنید.

دومین مورد اینکه خود فروشنده به صورت کتبی به شما گارانتی ۵ ساله بدهد.(از آنجایی که در حال حاضر کولر گازی های جنرال در کرج هیچ نمایندگی در سراسر کشور ندارد و گارانتی دستگاه در ایران اعتباری ندارد.گارانتی دستگاه خریداری شده را خود فروشنده برعهده بگیرد و نه توسط شرکت خاصی)

کولر گازی جنرال در کرج اصلی با نوع مصرفی گرید B هستند و نوع تقلب آن ار نوع گرید A+ هستند و به اسم کم مصرف فروخته می شوند.

به سبک و سنگین بودن موتور دستگاه دقت کنید.کولر گازی جنرال اصلی از موتور سیم پیچ سنگین و قوی استفاده شده است.

روی بسته بندی کولر گازی اصلی از هلوگرام خاصی استفاده شده است.

روی کندانسور دستگاه آرم جنرال به صورت برجسته حک شده است اما در نوع تقلبی لیبل زده شده است کرج سرما به عنوان مرکز فروش کولر گازی جنرال اصلی در کرج با چندین سال سابقه درخشان در نزد مشتریان خود این اعتبار را به دست آورده ایم که بهترین نوع کولر گازی جنرال را به انها معرفی کرده و با گارانتی ۵ ساله و خدمات پس از فروش این دستگاه را تضمین کرده ایم.

کولر گازی جنرال مکس در کرج در ظرفیت های مختلفی از جمله کولر گازی 12000، کولر گازی 18000، کولر گازی 24000 و کولر گازی 30000 در بازار وجود است. این کولر گازی ها دارای قابلیت سرمایش و گرمایش با راندمان بالا دارند.

کولر گازی جنرال مکس در کرج از تکنولوژی اینورتر در بعضی از محصولات خود بهره گرفته است. یکی از محبوب ترین مدل های کولر گازی جنرال مکس طرح لبخند آن می باشد.

کولر های گازی ابتدا گاز را به مایع و سپس مایع را به گاز تبدیل می کنند و هوای خنک تولید می کنند. برای اطلاع از قیمت، مشخصات فنی، مدل ها، ظرفیت ها و فروش کولر گازی جنرال مکس با کرج سرما در ارتباط باشید .

نصب کولر گازی اجنرال OGENERAL در کرج توسط مرکز مجاز جابجایی و نصب کولر گازی اجنرال OGENERAL با هزینه منصفانه انجام میشود.
نصاب مجاز کولر گازی اجنرال OGENERAL در کرج برای نصب کولر گازی اجنرال از ابزار نصب با کیفیت بالا استفاده مینماید.

نصب کولر گازی اجنرال OGENERAL در کرج توسط نصاب مجاز کولر گازی اجنرال OGENERAL با قیمت مناسب و ارزان بصورت فوری انجام میشود.
نمایندگی کولر گازی اجنرال OGENERAL برای نصب کولر گازی اسپلیت اجنرال OGENERAL در روزهای تعطیل و جمعه آمادگی کامل دارد.

چرا کرج سرما را انتخاب می کنیم؟

کرج سرما با سابقه طولانی نزدیک به 40 سال در زمینه سیستم های تهویه هوا و برودتی فعالیت می نماید . این مجموعه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش کلیه برندهای معتبر داخلی و خارجی ( ال جی ، سامسونگ ، تراست ، اجنرال ، مدیا ، گری ، تی سی ال )  را نیز دارد. همچنین تیم تعمیر و نگهداری کرج سرما با بهترین و مجرب ترین نیروی متخصص سال هاست که مشتریان سازمانی ، شرکتی و خانگی را از هر گونه دغدغه خرابی بی نیاز نموده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه خرید انواع کولر گازی، تعمیر، سرویس و دیگر خدمات کرج سرما، لطفا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید :